Seniorzy : Sportowa Odczarowana ! ! !

W dzisiejszym spotkaniu Piast wygrał u siebie 1:0 z Włókniarzem Mirsk ! ! !

Przed meczem pogoda nie dopisywała, była burza z ulewą. Sędziowie jednak zdecydowali się na rozegranie spotkania.
Pierwsze minuty były wyrównane dla obu drużyn. W 20 minucie po pięknej w rzutce w pole karne wyłonił się Krzysztof Mika dając prowadzenie naszej drużynie. Do końca pierwszej połowy jedna jak i druga drużyna miała dogodne sytuacje do strzelenia bramki lecz ich nie zdobyła. Po rozpoczęciu drugiej połowy Włókniarz chciał doprowadzić do remisu popisując się groźnymi kontrami. W końcówce meczu Piast miał wiele sytuacji na strzelenie bramki lecz nie wykorzystał ich. Dosłownie minute przed zakończeniem spotkania było bardzo gorąco przed bramką Piasta, Włókniarz nacierał i nacierał lecz po wybiciu piłki przez nasz zespół Arbiter główny zakończył to spotkania dając tym samym 3 punkty i utrzymanie naszemu klubowi. A już za tydzień Piast zmierzy się z Granicą Bogatynia ! Poprzedni mecz z Bogatynią wygraliśmy 2:1 u siebie.