Sportowa Przeklęta...

W dzisiejszym meczu z liderem IV ligi podopieczni trenera Konowalczyka przegrali u siebie 0:3. W pierwszej połowie do 15 minut Piast grał rewelacyjnie, jednak po upłynięciu tego czasu Olimpia zaczęła kontratakować Piasta którym skutkiem było 0:1 do przerwy. Piast po wyjściu na 2 połowę po rozpoczęciu już stracił piłkę lecz jednak obrońcy nie dali przejść zawodnikom Olimpii pod własną bramkę. Niespełna paręnaście minut później po dośrodkowaniu i błędzie naszego obrońcy czyli Krzysztofa Konowalczyka, Olimpia prowadzi już 0:2. Do 90 minuty Piast próbował uratować jeszcze to spotkanie lecz nieskutecznie. W 90 minucie po nieudanej akcji Piasta, Olimpia zagrała kontrą której nie zmarnowała i strzeliła bramkę na 0:3. Mamy nadzieje, że w wyjazdowym spotkaniu z AKS Strzegom za tydzień Piast przywiezie do domu 3 punkty !  Wyniki innych spotkań

Zjednoczeni Żarów 0-3 GKS Kobierzyce 14 maja, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-2 Polonia Trzebnica 14 maja, 16:00
Pogoń Oleśnica 2-1 Bielawianka Bielawa 14 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-3 Olimpia Kowary 14 maja, 17:00
Chrobry II Głogów 1-0 AKS Strzegom 14 maja, 15:00